Server archii.cz sleduje, co se píše o architektuře a designu na českém a slovenském webu
archii.cz » aktuální zprávy
čtvrtek 13. 8. 2020, 5:00

co se píše o architektuře, designu a umění na webu

Proměňte interiér v pestrou louku, zakomponujte motivy motýlů

Dodat interiéru letní a prázdninový charakter nemusí být nic složitého. Stačí zvolit správný barevný podklad a nechat prostor prozářit a oživit desítkami pestře zbarvených motýlů. Ti dodají místnostem také na dynamice a budou symbolizovat svobodu pohybu.

dnes v noci | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Karanténu využil šikovný tatínek k výrobě překvapení pro dceru

Veliké překvapení pro svou dcerku Áju připravil náš čtenář Karel z Plzně. Když den před svými druhými narozeninami otevřela dveře od svého pokoje, stála v něm perníková chaloupka! Nebyla ovšem ve skutečnosti z perníku, ale ze dřeva a nečíhala v ní ježibaba, ale je v ní postýlka, ve které se ...

dnes v noci | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Horké dny sužují nejenom lidi, ale i ptáky. Pořiďte jim na zahradu pítko

Stejně jako v zimě ocení ptáci na zahradě či za oknem krmítko naplněné semínky a dalšími laskominami, v teplých letních dnech jim přijde k duhu pítko s čerstvou vodou. A ocení je samozřejmě i hmyz na zahradě, včetně tolik důležitých včel. Pořídit můžete jak nějaké pěkné, umělecky zpracované, ...

dnes v noci | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Romantické, klidné i svérázné bydlení Jakuba Fingera

Zahradní architekt Jakub Finger bydlí v Brně, kde má s kolegy ateliér Partero. Za prací však jezdí nejčastěji ku Praze. Někdy i do ciziny, ale to ne až tak často, protože dbá na to, aby mohl sledovat realizace zahrad podle projektu osobně a průběžně.

dnes v noci | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Tapety s motivy palmových listů promění interiér v džungli

Velkým trendem letošní sezony je proměna interiéru v tropický ráj. Ta bezpochyby souvisí se snahou připomenout si exotiku alespoň v interiéru, když už za ní hodně lidí letos necestuje. Velké palmové listy na tapetách jsou základem, na kterém se dá takové aranžmá dobře vystavět.

dnes v noci | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Na nábytek používá rýžové lepidlo a preferuje neutrální barevnost

Na svůj mladý věk má Filip Krampla tak zajímavé projekty, že s nimi vítězí nejen u nás, ale i ve světě. Přečtěte si o jeho návratech k přírodě, kolekci Sokui, nábytku, jenž spojuje obyčejnou rýží, i o cestách, které vedou k udržitelnosti a vztahu k věcem.

dnes v noci | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Ruský vizionář stvořil okázalé bydlení, které je krásné a nabité životem

Dmitry Reutov je mladý designér ruského původu, který vytvořil dva velkolepé interiéry. Jeden ve vile na Ibize a druhý v bytě v New Yorku. Specifický rukopis talentovaného návrháře je plný pastelů a okázalých řešení s nádechem časů budoucích.

dnes v noci | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Víme, jak se zbavit octomilek v domácnosti

Letní měsíce mají některá svá „ale”, znáte to. Venku je hezky, teplo, ale... K těm protivnějším patří malé mušky zvané octomilky. Nejčastěji se objevují v kuchyních, ale zrovna tak tyto malé zvědavé potvůrky sužují pracovníky nejedné kanceláře. Zkuste s námi některý ze způsobů, jak jim dát ...

středa v noci 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Proměňte starou půdu ve stylové bydlení

Půdní prostory mají své nezaměnitelné kouzlo. K proměně na vysněné bydlení tak přímo vybízejí. Aby vám však dobře sloužilo bez jakýchkoliv zádrhelů, je třeba při rekonstrukci zvážit a promyslet spoustu věcí.

středa v noci 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Nejen trpělivost růže přináší

V dobřichovické zahradě Evy Křenkové se oči i nos lačně upínají k místům, kde kvetou a voní růže. Je život po boku urozených královen tak růžový, jak se na první pohled zdá?

středa večer 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Energetické farmy - domy, které vyhlížejí jako plachetnice

Ochránit obyvatele filipínských ostrovů před neustále se zvyšující hladinou moří a zajistit jim bezpečné a trvale udržitelné bydlení, takový je účel domů, které na první pohled připomínají stylizované plachetnice. Autorem tohoto návrhu je filipínský architekt Deo Alrashid Trevecedo Alam ...

středa večer 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Udatna prospívá ve stínu i na jílu

Rádi byste dali tmavému koutu svěží jiskru? Nastěhujte tam udatnu! Když rozkvete, prosvítí tmu jako světlušky o svatojánské noci a nezastaví ji v tom ani půda plná jílu.

středa večer 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Napříč nočním domovem bezpečně

Každý se občas musí v noci vydat na cestu zešeřelým domovem, a ne každý má takové putování naplněné tápáním rád. Proč si tyto chvíle neusnadnit pomocí praktických doplňků?

středa večer 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

OVÁ je česká značka minimalistických šperků vyrobených nejen z plexiskla

Pod krátkým názvem OVÁ navrhuje mladá designérka Markéta Pospíšilová minimalistické šperky. Její náhrdelníky, náušnice, prsteny, náramky i brože jsou vyrobeny z plexiskla. Jako limitované kolekce pak například šperky ručně sprejuje. Seznámit se s jejími šperky a zakoupit ...

středa večer 12/8/20 | zdroj: DesignMagazin.cz

Prvky inspirované balonky dodají interiéru slavnostní atmosféru po celý rok

Létající balony i nafukovací balonky coby inspirace pro design jsou hravým zpestřením, které dodá dětským i obývacím pokojům slavnostní atmosféru a připomenou oslavy, prázdniny a volný čas. Prostor pak bude působit veselým dojmem a díky barevnosti balonků a balonů se také rozzáří jako duha.

středa večer 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Ikonický kupolovitý dům má nový interiér

Neobyčejný dům ve tvaru kupole je možné nalézt v americkém Becketu ve státě Massachusetts. Geodesic Dome neboli Geodetická kupole byl postaven už v 80. letech a v té době se také stal místní senzací. Jeho současní majitelé jej nechali znovu a moderně zařídit. Najali si k tomu designéry ...

středa večer 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Zbavte se vlhkosti a plísně v domě

Nadměrná vlhkost a technické chyby při stavbě či rekonstrukci mají velký vliv na rozmnožení plísně. Tvoří se na stěnách, je na pohled nevábná a hlavně škodí zdraví. Zjistilo se, že plísně mají přímou spojitost se vznikem alergií a astmatu. Zvláště u dětí raketově roste.

středa v podvečer 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Interiérový design ovládla příroda - i při stolování

Vzhledem k omezeným možnostem cestovat se letos lidé více obklopují přírodou přímo u nich doma. A projevuje se to i na interiérovém designu. V kurzu jsou přírodní motivy i materiály inspirované zelení i živočichy, díky kterým se i běžné stolování promění v přírodní scenérii určenou ...

středa v podvečer 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Skleněný dům v horách má nejen skvělý výhled, pro mnohé i vysněnou adresu

Skleněný dům, tak se přezdívá sídlu kanadského herce Willa Arnetta, známého například ze starší komedie Ledově ostří. Velice moderně vyhlížející stavba v horách nad americkým Los Angeles, tvořená ocelovou konstrukcí vyplněnou převážně sklem a tmavě mořeným cedrovým dřevem, je momentálně na ...

středa v podvečer 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Zrcadlo - dekorační prvek i kouzelník se světlem

Zrcadlo odráží světlo, takže při vhodném nasměrování k oknu prosvětlí tmavší kouty. Jeho umístění v interiéru má také vliv na to, jak v něm bude působit, a to především na nás.

středa v podvečer 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Mobilní buňka je ideálním řešením pro práci z příliš rušného domova

Koronavirová epidemie umožnila mnohým z nás vyzkoušet si, jaké by to bylo pracovat z domova. Původně to vypadalo jako učiněná idyla. Člověk si dělá svou práci, obklopen bližními, v pohodlí, někdo jen v papučích, jiný bez... Ale ouha! Realita se ve spoustě domácností od snů poněkud lišila. ...

středa v podvečer 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Svou lásku k fotoaparátům Ind zhmotnil na svém domě

Své nadšení pro fotografování a fotoaparáty dovedl Ind Ravi Hongal z Belgaumu možná dál, než by člověk čekal. Že vstupuje do domu milovníka fotoaparátů totiž jeho host pozná už při prvním pohledu na jeho dům. Zdobí jej totiž obrovský objektiv, a to i s bleskem, a celý během noci svítí.

středa v podvečer 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Pestré dekorace inspirované mramorem

Nadčasová krása vzácných kamenů a jejich mimořádná odolnost designéry baví už po mnoho let. Vzhledem k tomu, že jde ale u mnohých o velmi drahý materiál, který je pro mladší generaci často nedostupný, vznikají i levnější napodobeniny (například mramoru), které mohou být i barevně odvázanější.

středa odpoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

S turanem rozkvetou spáry i květináče

Turan Karvinského nehýří žádnou pompou, vlastně je to úplně obyčejná kytka, kterou ale stojí za to poznat a mít nablízku. Kdo si s ním začne, toho bude od prvních májových dnů až do nástupu mrazů zahrnovat spoustou něžných květů.

středa odpoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

I panelákový byt je možné zařídit podle potřeb 21. století, je přesvědčená naše čtenářka

Fotky svého pražského bytu po rekonstrukci nám poslala naše čtenářka Kristýna. Je to už několikátý byt, který rekonstruovala, a jak říká, vždy se snaží hledat především praktické řešení tak, aby se v bytě dobře žilo.

středa odpoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Rolety a žaluzie spolehlivě doladí interiér

Základní úkol rolet a žaluzií je jasný. Nepustit do bytu prudké sluníčko a na noc ho zatemnit. Skvěle ale mohou posloužit i jako designový prvek, který interiéru vdechne styl.

středa odpoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Jeden z největších anglických mlýnů z červených a černých cihel se dočkal rekonstrukce

Působivý dům, který kdysi býval mlýnem a bydlel v něm jediný legitimní potomek básníka lorda Byrona, byl láskyplně zrekonstruován a modernizován. Stavba s názvem Ockham Mill se nachází v anglickém městě Ripley v hrabství Surrey na řece Way a je postavena v novorománském stylu. Náleží k ní ...

středa odpoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Vila po Břetislavu Kafkovi prošla rekonstrukcí. Obývat ji budou senioři

Vila léčitele Břetislava Kafky v Červeném Kostelci je ukázkovým příkladem „vily umělce“ komponované originálně v každém směru. Unikátní je dispozice, funkční uspořádání prostor, gradace hmot stavby, architektonické pojetí vnějšího pláště, ale i materiálové řešení a výmalba interiérů. Dlouhá ...

středa odpoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Otec během pandemie postavil společně s dcerou hobití domek uprostřed přírody

Uprostřed turecké přírody se otec a jeho dvanáctiletá dcera rozhodli strávit dobu izolace během koronavirové krize. Inspirováni nejprve filmovou a poté i knižní trilogií Pána prstenů, vybudovali si vlastní hobití domek.

středa odpoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Komín pro pasivní domy má svá specifika

Komín i v pasivním domě musí splňovat základní požadavek normy, tedy za všech okolností bezpečně odvést spaliny od spotřebiče do volného ovzduší. Kromě toho by měl být komínový systém vzduchotěsný, proto mu třeba chybí větrací mřížka.

středa odpoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Památka s dramatickou historií. Místo žatecké vily měl být supermarket

Dvoupodlažní vila majitele někdejší továrny na papírové krabice Moritze LĂĽdersdorfa v Žatci sousedí těsně s areálem továrny, kdysi největším svého druhu v monarchii. S rozvojem podniku se rozrůstalo i rodinné sídlo majitele. Nakonec šlo o velkolepou elegantní vilu, která ale měla být kdysi ...

středa v poledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Dům Eduarda Šrota krášlí kamenné prvky a iluzivní kvádry na fasádě

V tvorbě architekta Ladislava Skřivánka představuje olomoucká vila obhájce Eduarda Šrota vzácný příklad stavby, která má všechny znaky rodinného domu, nikoli veřejné stavby, které byly jinak tvůrcovou doménou. Skřivánek byl úspěšným architektem a částečně se zasloužil i o celkovou podobu města ...

středa v poledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Venkovní osvětlení zpestří noc na zahradě

Se správnými exteriérovými svítidly vytvoříme na zahradě, terase, u bazénu nebo jezírka příjemnou atmosféru i po setmění. Odborníci ale říkají, že máme při jejich výběru postupovat uvážlivě.

středa dopoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

František Jungvirt a Barbora Kotěšovcová propojili sklo s textilem v organické kreace

V pražské Galerii Kuzebauch byla na začátku srpna zahájena výstava, na které mladí sklářští výtvarníci František Jungvirt a Barbora Kotěšovcová vystavují spojení skla a textilu. Až do konce září si na výstavě Fashion Glass můžete prohlédnout pestrobarevné kreace ...

středa dopoledne 12/8/20 | zdroj: DesignMagazin.cz

Žluté schodiště je hlavní páteří a ozdobným prvkem interiéru betonového domu

Klienti brazilského architektonického studia Reinach Mendonça Arquitetos Associados měli požadavky, které zná i valná většina českých rodin. Našli si malý, rohový pozemek v brazilském SĂŁo Paulu, který měl dvě hlavní přednosti - byl blízko školy a blízko zaměstnání majitelů. Architekti pak na ...

středa dopoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Novozélanďan si nechal postavit na ranči malý kousek Divokého západu. Teď jej prodává

Zní to skoro až jako protimluv. Malému kousku Divokého západu, včetně saloonu, banky i domku šerifa, chybí k dokonalosti už jenom nějaký ten kovboj, bandita a indián. Ti se ale v téhle krajině jen tak neukážou. Malé městečko jako z westernu si totiž na svém ranči nechal postavit milionář ...

středa dopoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Šest triků, jak omezit parno v interiéru

Ve městě rozpáleném žárem letního slunce lze přežít i jinak než s klimatizací. Stačí osvojit si určité návyky, investovat do vychytávek nebo to vzít pěkně z gruntu!

středa dopoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Viktorínova vila odráží rodinnou zálibu ve vinařství na fasádě i v interiéru

Rodina Vojtěcha Viktorína, původně usazená v Rybářích, podměstí Mělníka, podnikala ve vinařství. Viktorín byl majitelem půdy a rozsáhlých vinic a jeho velká záliba v tomto povolání se odrazila i na podobě jeho reprezentativní vily. Schodiště krášlí kovová vinná réva, vyobrazení jejího sklízení ...

středa dopoledne 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Ze staré drůbežářské stodoly majitelé vykouzlili moderní venkovský dům

Bývalou drůbežářskou stodolu v anglickém hrabství Buckinghamshire, kterou obývaly krůty, předchozí majitelé proměnili v obytný dům. Ti současní mu ale dodali moderní švih, aniž by jej připravili o příjemnou venkovskou atmosféru.

středa ráno 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Sádrokarton se přizpůsobí každému prostoru

Snadná montáž, možnost stavět na rozmanitém podkladu, jednoduchá příprava, rychlá změna dispozice. To jsou výhody sádrokartonových příček. Samy o sobě ale nejsou nosné, musí se patřičně vyztužit.

středa ráno 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Luxusní byty v podzemním bunkru jsou na prodej. Nabízejí naprostou izolaci

V dobách, kdy svět ohrožuje virová epidemie, se pozornost mnoha movitých lidí obrací k bydlení na samotě a v izolaci. Jednou z luxusních možností tohoto typu je bydlení v podzemním bunkru. Betonové stěny z tvrzené epoxidové pryskyřice jsou hodně široké a odolají i kritickým podmínkám. Ve ...

středa ráno 12/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Herečka Prachařová bydlí na Letné. Nezvaní návštěvníci jsou už pryč

Při pohledu na starý činžák by jen málokoho napadlo, v jak krásném bytě dcera herců Dany Batulkové a Davida Prachaře žije. Ne nadarmo se však říká: Nesuď knihu podle obálky.

středa v noci 12/8/20 | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Slavný a výstřední youtuber Jeffree Star prodává své růžové Barbie sídlo

Úspěšný americký youtuber, vizážista a zpěvák Jeffree Star prodává své růžové sídlo v Calabasasu v Los Angeles za 3,6 milionu dolarů, v přepočtu 80 milionů korun. Jeffree nyní bydlí v novém opulentním sídle ve městě Hidden Hills.

středa v noci 12/8/20 | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Český samoobslužný systém sdílených koloběžek Scoobike se představí v Praze

Po úspěšném několikaletém pilotním fungování v Plzni se systém sdílení koloběžek Scoobike Sharing podívá také do Prahy. České koloběžky pod hlavičkou platformy K světu budou vystaveny na Prague Design Week 2020 od 2. do 6. září 2020 na náměstí ...

úterý večer 11/8/20 | zdroj: DesignMagazin.cz

V Paříži roste největší evropská městská farma umístěná na střeše

Největší střešní farmu v Evropě otevírají v těchto dnech v Paříži na střeše Výstaviště Porte de Versailles. Farma ale není v současnosti ještě kompletní, do dvou let by se měla rozrůst do své plné velikosti. V současnosti je v provozu zhruba třetina.

úterý v poledne 11/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

MAD postaví u moře multifunkční knihovnu inspirovanou červí dírou

Pekingské architektonické studio MAD navrhlo multifunkční knihovnu Wormhole Library u čínského města Haikou. Jak její název napovídá, inspirována je červí dírou. Pavilon organických tvarů bude nabízet místo pro malá představení pod širým nebem, knihovnu i vyhlídky do okolí. ...

úterý dopoledne 11/8/20 | zdroj: DesignMagazin.cz

Správná klimatizace chladí, vytápí i šetří peněženku

Vedra nás přivedou k myšlence pořídit si klimatizaci. Jakou ale vybrat, aby nabídla příjemné ochlazení a zároveň nebyla žroutem peněz za energii?

úterý dopoledne 11/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Při rekonstrukci vily mysleli majitelé i na svého jezevčíka. Neuvěříte, co mu nechali vybudovat

Malý jezevčík Ollie si musí připadat u svých majitelů jako v ráji. Jeho život s dlouhým tělem na krátkých nožkách mu totiž ulehčují, jak jen to jde. Když rekonstruovali svůj rodinný dům v Praze, nechali mu vybudovat vedle schodiště psí chodníček. Namísto pracného hopkání schod po schodu tak ...

úterý ráno 11/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Panelákový byt předělávala majitelka kvůli rozpočtu skoro tři roky

Nezáleží na tom, zda jde o luxusní obývací halu, nebo hravý dětský pokoj, interiéry v pojetí designérky Kristiny Prokšové vypadají vždy dobře. Jsou moderní a přitom útulné. V tomto případě se designérka zabývala přestavbou panelákového bytu.

úterý v noci 11/8/20 | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Industriální stavba staré rozvodny na Petříně se proměnila v úžasnou kavárnu

Zcela jiný úhel pohledu na Petřínskou rozhlednu se naskýtá návštěvníkům kavárny Café Re:public. Ta vznikla z původní rozvodny Českých radiokomunikací u paty pražské dominanty. Architekti se museli vypořádat s požadavky památkové péče i provozovatele trafostanice.

úterý v noci 11/8/20 | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Eva Zámečníková tvoří pod značkou Evista Design sochy z velkých kusů dřeva

Designérka a výtvarnice Eva Zámečníková vytváří pod svou vlastní značkou Evista Design dřevěné plastiky, ale i drobný nábytek jako stolky. Stejně jako každý kus dřeva je unikátní, jsou i její díla každé originál. Setkat se s nimi můžete na designérské přehlídce ...

pondělí večer 10/8/20 | zdroj: DesignMagazin.cz

Berenika Kohoutová jako nová

Herečka, zpěvačka, autorka textů, youtuberka a také už i režisérka videoklipu a vůbec činorodá Berenika Kohoutová nezahálí ani na takzvané mateřské dovolené. V době naší návštěvy ji čekal jen za pár hodin odjezd z Černošic na Vyšehrad. Hraje v divadelním představení na letní scéně Studia Dva. ...

pondělí v poledne 10/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Foster navrhl obchod Apple Central World se střechou ve tvaru stromu

Britský architekt Norman Foster se svým ateliérem navrhl další z obchodů značky Apple. Tentokrát v thajském Bangkoku. Druhý největší obchod v zemi má kruhový půdorys a dvě podlaží. Středem obchodu prorůstá pomyslný strom, jehož koruna tvoří střechu. Fasáda ...

pondělí dopoledne 10/8/20 | zdroj: DesignMagazin.cz

Garsonku vylepší příčky a triky pro malý byt

Na realitním trhu patří garsonky a malometrážní byty k nejžádanějším. Svým majitelům slouží jako finančně dostupné bydlení bez zbytečných výdajů, nebo ho kupují na investici a k pronájmu.

pondělí dopoledne 10/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Architektka propojila lázně se zavlažovací nádrží. Obojí čerpá vodu z mlhy

Mlha v myslích mnoha lidí nevěstí nic dobrého. V návrhu londýnské architektky Margot Krasojevićové je ale právě mlha zdrojem vláhy, která má plnit nádrže pro zavlažovací systém, a zároveň je využitelná i pro lázeňské účely. Projekt je navržen do prostředí provincie Ilam ve východním Nepálu.

pondělí ráno 10/8/20 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

V Holešovicích mají novou radnici po 135 letech. Vydrží stejně dlouho

Praha 7 má po letech pronájmů vlastní reprezentativní radnici. Realizace záměru zabrala čtyři roky a stavba trvala 27 měsíců. Za novou sedmipodlažní administrativní budovou stojí architekti Vojtěch Sosna, Jakub Straka a Jáchym Svoboda ze studia Atelier bod architekti.

pondělí v noci 10/8/20 | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Z bývalé vojenské radiostanice mají úžasnou chatu s terasou a výhledem

Nejúspěšnější severský lifestylový pořad se vrací. V druhé sérii „Norských domů snů“ se Halvor Bakke se svým lehce obměněným týmem řemeslníků pustil do proměny interiéru bývalé vojenské radiostanice.

pondělí v noci 10/8/20 | zdroj: Bydlení iDNES.cz

zprávy

aktuální
nejčtenější   (7 / 14 / 30 dní)
rychlý přehled   (7 / 14 / 30 dní)

newsletter

Dostávejte nejzajímavější zprávy na email:

hledání

Hledat v archivu
GAALERIIE
DesignMagazin.cz - internetový magazín o designu
Logoweb.sk

aktuální zprávy
nejnovější zprávy
starší zprávy   (10.8., 9.8., 8.8., ...)
starší zprávy, které se dají procházet po dnech
nejčtenější zprávy   (7 / 14 / 30 dní)
zprávy, které nejvíce zaujaly za posledních x dní
rychlý přehled zpráv   (7 / 14 / 30 dní)
stručný výpis titulků zpráv za posledních x dní
měsíční přehled zpráv   (srpen 2020)
výpis titulků zpráv v tomto měsíci
měsíční přehled zpráv   (červenec 2020)
výpis titulků zpráv v minulém měsíci

vaše poslední návštěva: čtvrtek 1. 1. 1970, 1:00
archiv
zprávy z určitého dne nebo měsíce
seznam zdrojů
přehled serverů, které archii.cz sleduje
o archii.cz
kontakt, ikonky, webhosting zdarma
mapa webu
přehled stránek webu archii.cz
© 2005-2020 timqui.net | architektura je krásná a design je skvělý | nahoru