Server archii.cz sleduje, co se píše o architektuře a designu na českém a slovenském webu
archii.cz » aktuální zprávy
čtvrtek 16. 9. 2021, 13:48

co se píše o architektuře, designu a umění na webu

Prvek, který může být nečekaně zrádnou konstrukcí u dřevostaveb

Řada lidí považuje parapet za architektonický prvek fasády domu a neuvědomuje si, že parapety jsou stejně důležité pro ochranu stavby před vodou jako střecha nebo izolace sklepa. Drobná chyba a netěsnost v provedení parapetů se nemusí dlouhou dobu projevit. Ale voda postupně zatéká do fasády ...

dnes odpoledne | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Objevte krásu pastelových barev

Nemáte v oblibě velké plochy sytých barev v interiéru, ale čistá bílá vás nudí? Pak se můžete spolehnout na jemné pastelové odstíny!

dnes dopoledne | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Cihla, beton nebo dřevo? Každý stavební materiál má své

Každá stavba rodinného domu začíná důležitou otázkou – z čeho dům postavit. Rozhodnutí není vůbec jednoduché. Materiálů a technologií se totiž v současné době nabízí mnoho. Mají přitom své plusy i minusy. A roli hraje i cena či rychlost výstavby.

dnes dopoledne | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Čínský architekt postavil moderní knihovnu, vyrostla ze starých ruin

Stavbu s názvem „Library in Ruins” neboli „Knihovna v ruinách” navrhl čínský architekt Chen Xi se svým Atelierem XI. Je postavena ze zbytku domu ve staré čínské vesnici Sunyao. Poté, co byla knihovna dokončena, si do ní chodí číst a hrát okolní vesničané a jejich děti. Jde ...

dnes ráno | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Tadao Ando přestavěl pařížskou Bourse de Commerce z roku 1767 na muzeum umění

V centru Paříže byla dokončena čtyři roky trvající přestavba budovy Bourse de Commerce. Podle návrhu slavného japonského architekta Tadao Anda byla budova z roku 1767, kterou navrhl architekt François-Joseph Bélanger, přestavěna na muzeum moderního umění. Součástí přestavby nejsou jen ...

dnes v noci | zdroj: DesignMagazin.cz

Šípková tinktura posílí organismus a dodá mu žádoucí vitamin C

Přichází podzim a s ním sezona nevlídného počasí a respiračních nemocí. Je proto nanejvýš důležité posílit svoji imunitu. Osvědčeným zdrojem vitaminu C jsou klenoty podzimní přírody, šípky. Jak z nich vytvořit posilující šípkovou tinkturu, která nám pomůže překonat náročné období roku?

dnes v noci | zdroj: Dům a zahrada

Jak dokonale a chutně využít i nadměrnou úrodu ovoce ze zahrady

Domácí úroda ovoce je pýchou každého pěstitele, ale někdy nás zahrada svou výkonností až zaskočí. Nikdo samozřejmě nechce, aby výpěstky přišly nazmar, proto vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak se s množstvím ovoce prakticky a také chutně vypořádat.

dnes v noci | zdroj: Dům a zahrada

Veletrh FOR ARCH startuje už 21. září 2021. A nebude sám

Uvažujete o novém bydlení? Nebo rekonstrukci stávajícího? Ale možná potřebujete jen něco do bytu. Inspiraci najdete na tradičním veletrhu For arch a souběžně probíhajícím veletrhu nábytku For interior.

dnes v noci | zdroj: Dům a zahrada

Zadáno pro muže. Jak si zařídí svůj domov?

Nechceme zapadnout do nějakých stereotypů. Ale zkušenosti a statistika jsou neúprosné. U pánského interiéru technologie válcují barvy, jasná řešení mají přednost před klikatými cestami. Pánský interiér je prostě čitelný na první dobrou. 

dnes v noci | zdroj: Dům a zahrada

Údržba a opravy dřevěných schodů

Schodiště je nedílnou součástí vícepodlažních rodinných domů a mezonetových bytů. Pro jejich povrch lze využít například sklo, kov nebo oblíbené dřevo. Jak se o dřevěné schody správně starat?

dnes v noci | zdroj: Dům a zahrada

Bydlí na deseti metrech čtverečních. V přelidněném městě je to fajn komfort

Bydlení pro studentské prominenty. Tak nazývají tyto soukromé koleje sousedé v indonéském městě Bogor na západní Jávě. Je zde plno studentů a mladých lidí. Tropické klima si žádá alternativní přístup i ve společném bydlení, aby se mladým nezavařily mozky.

dnes v noci | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Geniální designér a vynálezce James Dyson navrhl vysavač s laserem

Vizionář, skvělý designér, pracovně umíněný, ale zároveň empatický člověk vždy hledající jiné cesty, než kterými jdou ostatní. To je Sir James Dyson, tvůrce prvního cyklonového bezsáčkového vysavače na světě.

dnes v noci | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Svilušky jsou postrach zahrady i pokojových rostlin. Jak nad nimi zvítězit?

Ochránit rostliny před nezvanými škůdci je společným cílem zahrádkářů i pěstitelů pokojovek. Jedním z nejobtížnějších protivníků je velmi urputná sviluška. Jak se s tímto nepříjemným roztočem vypořádat?  

středa v podvečer 15/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Apple dal hodinkám Watch Series 7 větší displej a odolnější sklo

Už sedmou generaci hodinek Watch představila značka Apple v úterý. Nová verze označovaná jako Watch Series 7 má o téměř 20 procent větší displej, lepší odolnost proti prasknutí, prachu a vodě, o třetinu rychlejší nabíjení a další nové funkce. V prodeji budou ...

středa v podvečer 15/9/21 | zdroj: DesignMagazin.cz

V létě ven, na podzim dovnitř. Dětské stany do interiéru patří

Dětské stany, které byly letos velkým hitem zejména v zahradách dekorovaných v boho stylu, se na podzim mohou objevit i v interiérech. Dětem je ale vhodné je v chladnějším ročním období zútulnit tak, aby se v nich cítily bezpečně a příjemně.

středa odpoledne 15/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Jak si doma vytvořit pohodlnou pracovní kancelář

Domácí kanceláře se za poslední rok a půl staly důležitou součástí interiéru. Mnozí začali u kuchyňského stolu a sezením na jídelní židli, takže bolení zad se brzy dostavilo. S prodlužujícím se lockdownem bylo jasné, že to chce profi vybavení. Zejména při práci potřebujeme ergonomii. Nechte se ...

středa dopoledne 15/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Malá velryba? Kdepak! Glampingové bydlení ze sonarové kupole

Výjimečnou příležitost se rozhodl nabídnout všem milovníkům válečné námořní techniky Toby Rhys Davies z Redberthu v Jižním Walesu. Podařilo se mu totiž získat poslední sonarovou kupoli z britského raketového torpédoborce třídy Sheffield/Typ 42, kterou proměnil v glampingový příbytek, jenž ...

středa ráno 15/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Marset představuje minimalistické svítidlo Ambrosia a elegantní Ihana

S dalšími dvěma výraznými novinkami přichází španělský výrobce svítidel Marset. Designéři ze studia Ciszak Dalmas a designér Joan Gaspar navrhli minimalistické a přesto poetické svítidlo Ambrosia. Helsinské designérské studio Joanna Laajisto navrhlo elegantní závěsné svítidlo Ihana. Obě ...

středa v noci 15/9/21 | zdroj: DesignMagazin.cz

Porcelánové nádobí v kuchyni. Jak s ním zacházet, aby dlouho vydrželo

Máte doma porcelánový servis po babičce nebo si chcete koupit nový? Klidně to udělejte. Když o něj budete správně pečovat, patrně vás přežije.

středa v noci 15/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Tablety do myčky nemyjí jen nádobí. Skvěle vyčistí i pračku

Pračka je naším nepostradatelným pomocníkem, na její údržbu ale někdy zapomínáme. Přitom udržet pračku čistou, a tím pádem plně funkční, opravdu není žádná námaha. Stačí použít tablety do myčky.

středa v noci 15/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Jak odnaučit psa loudit jídlo, i když dělá psí oči

Všichni známe ten upřený, hypnotizující pohled smutných očí, někdy dokonce doprovázený šťoucháním čumákem či packou a kňučením nebo prosebným štěkáním. Často se nám to zdá roztomilé, ale ve výsledku se jedná o nezdravý a nepříjemný zlozvyk. Jak tedy odnaučit psa loudit jídlo?

středa v noci 15/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Finské nápady pro design svítidel

Světlo v interiéru určuje jeho pohodu. A tak je výběr světel velmi důležitý. Zajímavé novinky najdete třeba u finského studia Artek, kterému navrhl nové kolekce Alvar Aalto.

středa v noci 15/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Irena Obermannová je nejšťastnější na milované chalupě v Kytlici

V krásné oblasti uprostřed Lužických hor je malebná vesnička plná roubenek jménem Kytlice. A právě tam je možné po většinu roku najít spisovatelku a scenáristku Irenu Obermannovou, autorku právě vycházející knihy Babička.

středa v noci 15/9/21 | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Nejlepší designéři a architekti získají zářící křišťálovou pochodeň

Návrhu ocenění pro šestý ročník soutěže Interiér roku se ujal designér Boris Klimek. Společně se sklárnou BOMMA nejenže navázal na autory originálů z předchozích let, ale obohatil trofej o další významy. Světlo, které umí modelovat prostor, se tak stalo symbolem vítězství.

středa v noci 15/9/21 | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Apple představil iPhone 13 a super výkonný iPhone 13 Pro s revolučním foťákem

Po roce americký výrobce elektroniky Apple opět představil nové mobilní telefony iPhone. Tentokrát představil novou generaci čítající čtyři modely. Základní je iPhone 13 a zmenšený iPhone mini, které byly výrazně vylepšeny a upraven byl i jejich design. Vlajkovými modely ...

úterý večer 14/9/21 | zdroj: DesignMagazin.cz

Skla a rolety vytvářejí na fasádě brněnských domů zajímavý šachovnicový motiv

Architekti Tomáš Pilař a Eva Pilařová navrhli v brněnských Pisárkách působivé vilové domy, které vynikají svou architekturou i funčností. Nadstandardně řešenými byty a měřítkem patří domy do vilové kategorie. Jejich tvůrci s pochopením navázali na kvalitní funkcionalistické stavby v okolí.

úterý odpoledne 14/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Komfortní pohyb v kuchyni je k nezaplacení

Srdcem kuchyně je varné centrum, to je nejvíce vytížené. Zde trávíme skutečně hodně času. Není proto divu, že nejčastěji skloňovaným pojmem při navrhování kuchyní je především jejich ergonomie.

úterý dopoledne 14/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

V království ticha a hortenzií

Pod jihočeským nebem ožila kapitola z romantické knížky, jejímiž autory jsou hrnčíři Ludmila a Lubomír Klimešovi. Stačí jeden pohled a hned je všem jasné, jaké rostlině svěřili vůdčí roli.

úterý ráno 14/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Mamutí dřevěná stavba má objem kilometr krychlový. Její účel byste neuhádli

Zcela výjimečný projekt a neobyčejné řešení hned několika problémů najednou vymyslel tým švédských architektů z ateliéru Anders Berensson Architects. Jeho název zní Bank of Norrland a jeho podstatou je obrovská kostka vybudovaná celá ze dřeva. Právě dřevo v kostce obsažené je materiálem, jejž ...

úterý ráno 14/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Nendo navrhlo židli Chaise Médaillon vyrobenou ze skla o tloušťce tři milimetry

Japonské designérské studio Nendo navrhlo pro francouzský módní dům Dior reinterpretaci ikonické židle Chaise Médaillon, kterou s oblibou používal Ludvík XVI. a Christian Dior je používal ve svých buticích. Ze skla o tloušťce pouhé tři milimetry navrhlo Nendo židli ...

úterý v noci 14/9/21 | zdroj: DesignMagazin.cz

Ochraňte stromy před mrazem – na bílení kmenů je teď vhodná doba

Bílení kmenů patří k prověřeným zahrádkářským postupům, které mají ochránit stromy před mrazem a teplotními výkyvy. K těm dochází především koncem zimy, takže nyní je vhodná doba na to, abychom stromy na ataky počasí připravili.

úterý v noci 14/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Pozapomenutá voskovka znovu nabývá na popularitě, zkuste ji pěstovat i vy

Velmi zajímavá a dekorativní voskovka kralovala už v příbytcích našich babiček i prababiček. Pak poněkud neprávem upadla v zapomnění, ale pokud se rozhodnete dát jí šanci i v moderním příbytku, nebudete litovat.

úterý v noci 14/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Pozvánka na výstavu: sochy a fotografie

Celý měsíc, až do 13. října, můžete v pražské Galerii Art Mozaika obdivovat tvorbu sochaře Martina Žáka a také fotografie, jejichž autorem je Tibor Honty. Co mají oba umělci společné?

úterý v noci 14/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Rychlovarná konvice. Na co si dát pozor při nákupu?

Velikostí je sice menší, zato pomocí nedocenitelná. Ostatně umíte si představit život bez rychlovarné konvice?

úterý v noci 14/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Výběr tepelného čerpadla (díl 1.)

Podíl tepelných čerpadel se stále zvětšuje. Díky kotlíkovým dotacím a Nové zelená úsporám jejich podíl stále roste a jsou jasnými vítězi ve výměnách za staré typy topení. Pojďme se však podívat, jak si vybrat správné tepelné čerpadlo.

úterý v noci 14/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Půdní vestavba na Vinohradech nadchne světlem, získala i výtah

Pouhá rekonstrukce bytu není takřka nic proti tomu, když dostane architekt na svá bedra vyřešit nejen půdní vestavbu, ale také přístavbu výtahu, rekonstrukci fasád a prostoru schodiště secesního činžovního domu na Vinohradech. A právě to čekalo architekty ze studia Caraa.

úterý v noci 14/9/21 | zdroj: Bydlení iDNES.cz

V lese u Budějovic není wi-fi, ale chata na kůlech slibuje lepší spojení

Dřevěná chata na vysokých kůlech stojí nedaleko Českých Budějovic, u obce Břehov. V domku, který si lze pronajmout, je velká postel, ložní prádlo, koupelna a krbová kamna. V lese sice není wi-fi, ale stromovny dokážou nabídnout mnohem lepší spojení, a to s klidem a odlehlostí lesa.

úterý v noci 14/9/21 | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Miniaturní vozítko Microlino 2.0 dostalo propracovanější design exteriéru i interiéru

V roce 1953 představil Renzo Rivolta miniaturní auto Isetta, které nakonec úspěšně vyráběla automobilka BMW. Doba malých aut se vrátila a už před třemi lety byl představen prototyp vozu Microlino. Nyní přichází vylepšená a zároveň produkční verze Microlino 2.0. Odkazuje ...

pondělí v podvečer 13/9/21 | zdroj: DesignMagazin.cz

Jak bydlí Jitka Hosprová, Evropanka z Dolní Bělé

Sepětí s domem, který rodiče koupili jako víkendovou chalupu, když byla Jitka Hosprová dítě, se ukázalo tak silné, že – po koncertních cestách světem a bydlení na různých adresách v Praze – se pro violovou virtuosku stalo jejím trvalým domovem. Pravda, po svatbě s italským houslistou žije ...

pondělí odpoledne 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Byt z 30. let nabízí majitelům potřebný komfort, vzdušnosti napomohly průhledy

V portfoliu architektů Pavla Nového a Víta Svobody z 0,5 Studia najdeme dlouhou řadu rekonstrukcí bytů v historických domech. Právě kvůli jejich zkušenostem s takovými projekty se na ně obrátil také investor, který měl v plánu upravit svůj byt v pražských Vršovicích.

pondělí odpoledne 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

V boji proti horku vsaďte na klimatizaci

S letními parny přichází otázka, jak si doma udržet alespoň snesitelné klima. Trochu může pomoct větrák či ochlazovač. Doslova v oázu se svěžím a příjemným vzduchem ale proměníte svůj domov jedině s klimatizací.

pondělí odpoledne 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Milovnice květin má doma tropický ráj v hodnotě 450 tisíc korun

S pomocí více než 250 rostlin všemožných druhů i barev proměnila Britka Hannah McFarlaneová z Winchestru svůj dům a zahradu v učiněný tropický ráj. V něm samozřejmě nemůže chybět ani stylový bar.

pondělí odpoledne 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Inspirujte se boho stylem, který přináší přírodní prvky i do interiéru

Velkým letošním letním trendem byl rozevlátý boho styl, který se na podzim přesouvá do interiérů. Pokud si v něm chcete zařídit prostor, máme pro vás potřebné tipy. Prim hrají lapače snů, háčkované kousky i etno prvky ulovené na cestách a dekorace z různých kultur. Boho styl fandí pestrosti.

pondělí odpoledne 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Hortenzie jsou něžným dekorativním motivem do dámských pokojů

Pokud hledáte inspiraci pro zařízení pokojů v romantičtějším a klasičtějším duchu, rozhodně by vaší pozornosti neměla uniknout rostlina jménem hortenzie. Hortenzií jsou desítky druhů a mnoho barevných variant. Díky drobným a jemným květům se coby motiv i květinová dekorace hodí do všech ...

pondělí v poledne 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Pět tipů pro ideální pracovní kout

Zdravé sezení je základem každé domácí pracovny. Měla by být klidným tvůrčím místem, v němž nic nesmí odvádět pozornost. Současně nepostrádá technické vychytávky. Inspirujte se!

pondělí dopoledne 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Pořizujete si novou kuchyň? Volit můžete klasiku, jedinečné zpracování i velmi levné řešení

Velikost kuchyňské sestavy určují dané prostorové možnosti. Někdy jsou velkorysé, jindy musíme chytře využít každý volný centimetr. Vždy je ale možné mít kuchyň, která má praktickou dispozici, pohodlně se v ní vaří, stylem a odstínem ladí s celkovým interiérem.

pondělí dopoledne 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Starobylé trámy a kámen na každém kroku. Americký herec prodává svůj ranč na vrchu hory

Rozlehlý ranč postavený ze dřeva a kamene na velikém pozemku na vrchu hory, odkud má výhled desítky kilometrů daleko a naprosté soukromí, nabídl k prodeji americký, převážně seriálový herec Judd Hirsch. Ranč se zdá být ideálním domem pro dovolené i početnějších rodin a stojí v okrese Ulster ...

pondělí dopoledne 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Před padesátkou si splnil sen z mládí. Na zahradě má dílnu v podobě hobitího domku

Na splnění snů z mládí není nikdy pozdě. Ukazuje to i 47letý Ali Hughson, který si na zahradě svého domu nedaleko skotského Edinburghu splnil přání z teenagerovských let. V té době propadl kouzlu fantasy a naplánoval si, že až jednou bude bydlet ve svém domě, na zahradě si postaví dílnu ...

pondělí dopoledne 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

V sauně a ve vířivce vyplavíte stres

Relax těla i duše je velmi důležitý. Nejen po sportovním výkonu, ale i náročném dni v práci. Skvělým zařízením, jež nás spolehlivě uvede do rovnováhy, je sauna nebo vířivka. Prohřejí a uvolní tělo, vyplaví toxiny, nastartují nás do dalšího dne.

pondělí dopoledne 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Motivy citronů vnesou do interiéru svěží letní atmosféru

Jedním z oblíbených motivů, se kterým se můžete setkat ve středomořské oblasti, jsou bezpochyby citrony. Sytě a svítivě žlutá barva těchto citrusů připomíná slunce a hodí se tak do všech interiérů, kterým chceme dodat letního ducha a vykouzlit u stolování atmosféru podobnou té u moře.

pondělí ráno 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Inspirace středomořskou architekturou se u Tomolova domu s ateliérem nezapře

Architekt Alois Prastorfer navrhl v Brně pro svého přítele sochaře a kameníka Johanna Eduarda Tomolu dům s ateliérem. Je přestavbou nesourodých starších objektů na parcele mezi rušnou ulicí a rozlehlou zahradou. Původní podoba kameníkova ateliéru po přestavbách úplně zanikla.

pondělí ráno 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Moderní vila nabízí místo výhledu na vodu pohled do zeleně a soukromí

Elegantní moderní vilu navrhli brazilští architekti z ateliéru Raiz Arquitetura pro mladý pár se dvěma dětmi do rezidenční čtvrti Riviera SĂŁo Lourenço v SĂŁo Paulu. Ač prakticky na pláži, dům překvapivě výhled na oceán nenabízí. Namísto toho jej architekti obklopili pěstěnou vegetací, která ...

pondělí ráno 13/9/21 | zdroj: Novinky.cz - Bydlení

Festival světla Signal 2021 v říjnu rozsvítí Prahu a promítat bude i v Průmyslovém paláci

Po roční odmlce se do centra Prahy vrací festival světelných instalací Signal 2021, který proběhne od čtvrtka 14. do neděle 17. října 2021. Akce letos proběhne ve čtvrtích Holešovice, Karlín a Staré Město. Chybět nebude oblíbený videomapping ani doprovodný ...

pondělí v noci 13/9/21 | zdroj: DesignMagazin.cz

Pečeme vynikající švestkový koláč

Sklizeň ovoce je v plném proudu a někdy pro ně již obtížně hledáme uplatnění. Přinášíme proto recept na vynikající švestkový koláč, přičemž jeho základ lze použít prakticky na jakoukoliv ovocnou úrodu. Je rychlý, levný a chutná skvěle.

pondělí v noci 13/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Do Luhačovic za architektem Dušanem Jurkovičem

Malebné moravské město proslavil zdejší unikát, léčivá voda z třetihor, a také kouzelné stavby architekta lidové secese. Co tu od něj můžete vidět?

pondělí v noci 13/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Nejvyšší obytný dům v EU je konečně dostavěn

V letovisku Benidorm byla konečně dostavěna velmi kontroverzní stavba. Jmenuje se Intempo a se 198 metry jde o nejvyšší obytnou budovu v EU.

pondělí v noci 13/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Péče o dřevo v koupelně

Zařídit, aby v koupelně nebylo vůbec vlhko, nikdy se netvořila pára nebo se kapky vody nedostaly mimo prostor vany, sprcháče a umyvadla, dost dobře nejde. Přesto i v takovém prostředí může dřevo obstát.

pondělí v noci 13/9/21 | zdroj: Dům a zahrada

Skvělá hvězdárna v Brně je spojena s 16 kosmonauty. Patronem je Remek

Modernizace Hvězdárny a planetária Brno se začala chystat už v roce 2005 a o třináct let později ji završila instalace unikátního planetária se stereoskopickou projekcí.

pondělí v noci 13/9/21 | zdroj: Bydlení iDNES.cz

Byt v půdní nástavbě dostal zlaté skříňky i dveře ve tvaru L

Z nevhodně řešeného interiéru se šikminami vzniklo trendové bydlení 3+kk pro mladý pár. Rekonstrukce bytu v půdní nástavbě na pražské Letné dala tomuto prostoru druhý život.

pondělí v noci 13/9/21 | zdroj: Bydlení iDNES.cz

zprávy

aktuální
nejčtenější   (7 / 14 / 30 dní)
rychlý přehled   (7 / 14 / 30 dní)

newsletter

Dostávejte nejzajímavější zprávy na email:

hledání

Hledat v archivu
GAALERIIE
DesignMagazin.cz - internetový magazín o designu
Logoweb.sk

aktuální zprávy
nejnovější zprávy
starší zprávy   (13.9., 12.9., 11.9., ...)
starší zprávy, které se dají procházet po dnech
nejčtenější zprávy   (7 / 14 / 30 dní)
zprávy, které nejvíce zaujaly za posledních x dní
rychlý přehled zpráv   (7 / 14 / 30 dní)
stručný výpis titulků zpráv za posledních x dní
měsíční přehled zpráv   (září 2021)
výpis titulků zpráv v tomto měsíci
měsíční přehled zpráv   (srpen 2021)
výpis titulků zpráv v minulém měsíci

vaše poslední návštěva: čtvrtek 1. 1. 1970, 1:00
archiv
zprávy z určitého dne nebo měsíce
seznam zdrojů
přehled serverů, které archii.cz sleduje
o archii.cz
kontakt, ikonky, webhosting zdarma
mapa webu
přehled stránek webu archii.cz
© 2005-2021 timqui.net | architektura je krásná a design je skvělý | nahoru